W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Suicide Squad (2021) | aksion, aventure, komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Qeveria dërgon aventureinelët më të rrezikshëm në botë: Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Harley Quinn dhe të tjerë, në ishullin e largët të mbushur me armiq, Corto Maltese. Të armatosur me armë të teknologjisë së lartë, ata përshkojnë xhunglën e rrezikshme në një mision kërkim- shkatërrimi, me vetëm Kolonel Rick Flag në tokë që kontrollon sjelljen e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.