W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Painted Veil (2006) | drame, romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një mjek britanik lufton me epideminë e kolerës në një fshat të vogël kinez, ndërkohë që po jeton një martesë pa dashuri me një grua të pabesë.

 

 


   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.