W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Dead Room (2015) | Horror, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Dy shkencëtarë dhe një vajzë e re do të shkojnë në një shtëpi të braktisur për të zbuluar nëse aty ka forca të mbinatyrshme. Në ditët në vazhdim gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin në shtëpi. Të tre do kuptojnë se ekziston një qenie brenda shtëpisë, e cila nuk do që ata të rrinë më aty.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.