W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Alpines (2021) | drame, horror, mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një thriller psikologjik që flet për shtatë miq që bashkohen për një fundjavë pas disa vitesh me shumë pak ose aspak kontakt. Ata janë ftohur, kanë vazhduar me jetën e tyre. Por sekretet e së kaluarës janë kthyer për t’i përndjekur, këtë herë me një kërcënim shumë real, gati për t’u ekspozuar në çdo moment.

 

 


Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.