W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

South of Heaven (2021) | Aksion, Krim, drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Krimineli i dënuar, Xhimi, merr lirim të parakohshëm pasi vuajti 12 vite me akuzë “grabitje me armë”. Pas lirimit të tij, ai i betohet Anës, dashurisë së tij të fëmijërisë, e cila po vdes nga kanceri, vitin më të bukur të mbetur të jetës së saj. Për fat të keq, nuk është kaq e thjeshtë.

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.