W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Romeo & Juliet (2021) | drame, romance | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Përshtatja e tragjedisë së Shekspirit e vendosur në Italinë e sotme, ku dy të rinj të dashuruar përpiqen të kapërcejnë një botë të dhunshme, ku përplasen vlerat katolike dhe laike.

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.