W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Old Henry (2021) | western | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një film western western rreth një fermeri i cili strehon në shtëpi një burrë të plagosur me një çantë parash. Kur vjen puna tek paratë, atij i duhet të vendosë kujt t’i besojë. Duke i bërë rezistencë një sulmi të armatosur, ai zbulon një talent të lënë në harresë duke vënë në dyshim identitetin e tij të vërtetë.

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.