W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

My Son (2021) | drame, mister, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Duke udhëtuar në mes të maleve, Edmond Murray merr një telefonatë nga ish-gruaja e tij, duke lotuar. Djali i tyre 7-vjeçar u zhduk nga një vend kampingu. Së shpejti bëhet e qartë se fëmija është rrëmbyer dhe prindërit i ka mbytur dëshpërimi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.