W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lego Star Wars Terrifying Tales | aksion, animuar, aventure | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas rrëzimit të anijes së tij në Mustafar, Poe Dameroni dhe BB-8 vizitojnë kështjellën Vader. Shërbëtori i Darth Vaderit, u tregon mysafirëve të tij tri histori të frymëzuara nga Sithi, me synimin për të arritur në fund qëllimin e tij të lig…

 

 


Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.