W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Killing Gene (2007) | Drame, Krim, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një seri vrasjesh po ndodhin në qytet. Disa prej viktimave kanë të gdhëndur në trup e tyre një ekuacion të çuditshëm (WAZ). Ky ekuacion detyron çdo viktimë të sakrifikojë veten ose të dashurit e tyre. Policia duhet ta zbulojë këtë vrasës, para se ai/ajo të arrijë në fund të ekuacionit. A do të mundet detektivi Edi Argo t’i japë fund këtyre vrasjeve?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.