W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jessabelle (2014) | Thriller, Horror | 12 nëntor 2014


Rreth filmit:

Pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë,
Xhezabela kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për t’u shëruar.
Aty ajo përballet me një prezencë shumë të çuditshme që…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.4/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.