W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

I Am a Hero (2015) | Aksion, Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Hideo Suzuki është një 35 vjeçar, asistent i mangave, që mundohet shumë që të jetë një hero në përditshmërinë e tij, duke u munduar që të pushtojë lexuesit me krijimin e tij. Ndërkohë në jetën e tij personale jo çdo gjë ecën mirë. Megjithëse Hideo mundohet shumë, bota duket se ka plane të tjera për të. Mekanizma të errëta i ndryshojnë totalisht jetën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.