W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hanna | Aksion, Drame, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Hana është një vajzë adoleshente. Në mënyrë unike, ajo ka forcën, qëndrueshmërinë dhe zgjuarsinë e një ushtari, kjo ngaqë është rritur nga i ati, një ish-agjent i CIA-së, në pyjet e Finlandës. Duke bërë një jetë ndryshe nga adoleshentët e tjerë, edukimi dhe stërvitja e saj kanë qenë njësoj, të gjitha të ingranuara për ta bërë atë vrasësen perfekte. Kthesa në adoleshencën e saj është tepër e mprehtë, ajo dërgohet në botën e vërtetë nga babai i saj me një mision. Hana udhëton nëpër Europë në mënyrë të fshehtë ndërsa u shmanget agjentëve të dërguar për ta kapur nga një agjente e pamëshirshme e inteligjencës me sekrete të vetat. Ndërsa ajo afrohet në objektivin e saj të fundit, Hana përballet me zbulime befasuese në lidhje me ekzistencën e saj dhe me pyetje të papritura për njerëzinë e saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.