W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Chronicles of the Ghostly Tribe (2015) | Aventure | Viti: 2015


Rreth filmit:

Në vitin 1979, Krijesat Demonë që i përkasin krijesave të panjohur gjenden në malet pranë kufirit Mongolian, së bashku me mbetjet e ruajtura të përkryer të një formë njerëzore mijëra vjet më parë. Dhe ndërsa në kërkim për një mënyrë për të shpëtuar nga kjo, ata zbulojnë një tempull misterioze ciklopike, e cila së shpejti bëhet e qartë – Profesori ka qenë në kërkim për..

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.