W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Candyman (2021) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në ditët e sotme, një dekadë pasi kullat e fundit të Kabrinit u rrëzuan, AntonI dhe partnerja i tij transferohen në një papafingo, në Kabrinin e transformuar. Një takim i rastësishëm me dikë, ekspozon Antonin ndaj historisë së vërtetë të Njeriut të Karameleve. I nxitur për të përdorur këto detaje makabre si frymëzim për piktura, ai pa vetëdije hap deren e një të kaluare komplekse që lëshon një valë të tmerrshme dhune.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.