W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

AmeriGeddon (2016) | Aksion | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një përshkrim fiktiv i së ardhmes ku një organizatë terroriste globale bashkohet me Kombet e Bashkuara për të prishur rrjetin elektrik të Shteteve të Bashkuara dhe për të vendosur ligjin ushtarak. Do duhet një familje e dedikuar patriotësh të armatosur me aftësi të mira mbijetese dhe pjesa e mbetur e amendamentit të dytë për të shpëtuar Amerikën dhe për të rivendosur lirinë e saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.