W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ainbo (2021) | animuar, aventure, komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në frymën e Moanës dhe Frozen, ‘Ainbo – Shpirti i Amazonës’ është udhëtimi epik i një heroine të re dhe udhërrëfyesve të saj shpirtërorë, “Dilo” një gjitar i lezetshëm dhe me humor dhe “Vaka” një antilopë budallaqe e madhe, e cila fillon një kërkimi për të shpëtuar shtëpinë e tyre në pyllin madhështor të Amazonës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.