W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Adventures of a Mathematician (2020) | biografi, drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Historia e emigrantit dhe matematikanit polak Stan Ulam, i cili u transferua në SHBA në vitet 1930. Stan përballet me largimin nga familja dhe miqtë, ndërkohë që ndihmon në krijimin e bombës me hidrogjen dhe kompjuterit të parë.

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.