W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Zero Tolerance (2015) | Aksion, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dy ish operativë paraushtarak, Xhoni dhe shoku i tij detektiv Piter, kontrollojnë Bangkokun për të gjetur vrasësin e vajzës së bukur të Xhonit, Angel – Duke bërë masakër dhe duke shpaguar qytetin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.