W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

White Fang (2018) | Animuar, Aventure | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë me të ëmën, vijnë në një fshat indian, ku jeton i zoti i saj zemërmirë. Por, jeta e Dhëmbit të Bardhë nuk do të jetë e lehtë, kur ata që e njohin, kuptojnë forcën e tij të vërtetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...