W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Warfighter (2018) | Aksion, Lufte, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Rasti është një rreshter që mundohet të mbajë balancën mes punës dhe jetës së tij familjare. Ai lufton çdo ditë për të bërë ndryshimin mes realitetit dhe maktheve të tij të luftës. I dedikuar ndaj skuadrës dhe misionit të tij, ai është i gatshëm të japë dhe jetën e tij për pjesëtarët e skuadrës së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.