W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Vicky Cristina Barcelona (2008) | Drame, Erotik, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Viki dhe Kristina janë dy shoqe të ngushta shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Pasi vendosin të shkojnë në Barcelonë për pushimet verore, plot surpriza i presin andej, ku të dyja përjetojnë ndjenja të reja që i tundojnë të largohen nga realiteti.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...