W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

V/H/S (2012) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në V/H/S, një grup personash punësohet nga një grup i tretë i panjohur për të hyrë me forcë në një shtëpi të izoluar në fshat dhe të marrin një videokasetë të rrallë. Duke kontrolluar shtëpinë, djemtë përballen me një kufomë, një mori televizorësh të vjetër dhe një rezervë të pafund filmimesh kriptike, secila video më e çuditshme dhe më tmerruese se e fundit…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.