W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Uri: The Surgical Strike (2019) | Aksion, Hindi, Lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Filmi është bazuar nga ngjarjet reale të luftës në Indi. Forcat speciale të ushtrisë indiane ndërmarrin një operacion të fshehtë për t’u hakmarrë për vrasjen e ushtarëve në bazën e tyre nga një grup terrorist pakistanez.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...