W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Uncle Drew (2018) | Komedi, Sport | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një djalosh i ri zezak kishte një ëndërr për të fituar turneun e basketbollit Rucker Classic në Harlem por humbet ekipin nga rivali i tij më i madh. Ai kthehet me një ekip pensionistësh me përpjekjen e tij të fundit për të fituar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.