W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Truth or Dare (2017) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Tetë shokë universiteti i drejtohen “Shtëpia Fantazmash Me Qira” për festën e tyre të Hallouinit. Por kua ato e luajnë përsëri lojën që e bëri atë shtëpi famëkeqe, ata zgjojnë një shpirt të lig e cila synon të ushqehet me shpirtrat e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.