W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Trench 11 (2017) | Horror, Lufte, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në ditët e fundit të Luftës së Parë Botërore, një njësi aleate e udhëhequr nga një ushtar i tronditur është dërguar për të hetuar një strukturë misterioze të braktisur gjermane që ndodhet thellë nën tokë. Ajo që ata zbulojnë është më e keqe se vdekja.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.