W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Tomorrow, When the War Began (2010) | Aksion, Aventure, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Eli, një adoleshente nga një qytet bregdetar australian, i drejton miqtë e saj në një kamp në thellësi të pyllit, të quajtur Ferri. Por, ferri i vërtetë, nis pas kthimit të tyre, kur të rinjtë zbulojnë se qyteti i tyre është pushtuar nga një ushtri armike dhe familjarët e tyre janë burgosur…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...