W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Photographer Of Mauthausen (2018) | Biografi, Drame, Histori | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ngjarjet e vërteta në jetën e Francisko Bosit, një fotograf i shtypit spanjoll, i cili në fillim të Luftës së Dytë Botërore u dërgua në kampin famëkeq të përqendrimit Mauthauzen. Nëpërmjet një kthese të çuditshme ngjarjesh, Bosi bëhet i besuari i një oficeri SS i cili po dokumenton vdekjen e të burgosurve në kamp…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...