W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Peanut Butter Falcon (2019) | Aventure, Komedi, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Historia e një djaloshi me sindromën Daun që dëshiron të bëhet një mundës profesionist. Ai ka një idhull që është Salt Uoter Redneck (Shia LaBeouf). Pas një rrugëtimi të vështirë ai arrin ta gjejë heroin e tij. A ekziston vërtetë ai?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.