W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Outlaws (2017) | Aksion, Krim | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bazuar në ngjarjet e vërteta që ndodhën në 2007-ën, i quajtur ndryshe edhe “Incidenti Heuksapa”. Historia ka të bëjë me një luftë territoresh që zhvillohet midis një bande vendase e cila drejton në Garibong-dong në qarkun Guro të Seulit dhe bandës Heuksapa nga Jambiani i Kinës. Policia përfshihet me qëllim që të rikthejë paqen në vend.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.