W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Nightingale (2018) | Aventure, Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

E vendosur në vitin 1825, Clare, një grua e re irlandeze e dënuar, ndjek një oficer anglez përmes egërsisë Tasmaniane, e shkaktuar nga një akt i tmerrshëm dhune që kishte kryer ndaj familjes së saj. Gjatë rrugës ajo rekruton një gjurmues vendas të quajtur Billy, i cili është gjithashtu i përndjekur nga trauma që i ishte shkaktuar familjes së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.