W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Mercenary (2019) | Aksion | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Maksi është një mercenar legjendar. Gjatë një misioni në Amerikën e Jugut, ai braktiset për vdekje nga mercenartët e tjerë por një prift kujdeset për të dhe ai mbijeton. I kthyer në jetë me një besim në Zot, ish-miqtë e tij kërkojnë ta vrasin pasi zbulojnë se është ende gjallë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.