W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Lookout (2007) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kris është një atlet premtues i shkollës së mesme, jeta e të cilit është kthyer me kokë poshtë pas një aksidenti tragjik. Ndërsa përpiqet të mbajë një jetë normale, ai merr një punë si një portier në një bankë, ku ai përfundimisht e gjen veten të kapur në një strehë të planifikuar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.