W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Ladykillers (2004) | Komedi, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në Misisipi. Plani i organizuar me detaje ndërlikohet, kur personalitetet e ndryshme të kriminelëve fillojnë të shkaktojnë grindje midis tyre, duke krijuar telashe dhe ngatërresa.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.