W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The King of the Streets (2012) | Aksion | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Jue Feng është një rrugaç i ri me aftësi shumë të mira luftuese. Ai s’do ndalet para asgjëje për të mundur të gjithë sfiduesit e tij, deri sa në një aksident tragjik, vret një nga kundërshtarët e tij dhe përfundon në burg. Tetë vjet më vonë, Jue Feng kthehet si njeri i ndryshuar. Nuk ndeshet më dhe kërkon një jetë në paqe. Por rruga është e egër dhe shpagimi nuk vjen kollaj. Vëllazëria e tij është shkatërruar, anëtarët e familjes i janë vrarë, dhe një person i dashur vihet në lojë, një sërë reaksionesh zinxhir që nuk i lënë zgjidhje tjetër veçse të çlirojë forcën e tij në emër të drejtësisë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.