W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Host (2020) | Mister, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Robert ishte i lodhur nga jeta e përditshme e një bankieri në Londër. Një ditë, ai vedos të marrë paratë e bankës, e ti prishë në kumar, ku do të futet në borxh e nga aty, zgjedhja e tij për ta pauar këtë borxh do e çojë në një rrugë pa kthim, me rreziqe që nuk i kishte meduar më parë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.