W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Host (2006) | Aksion, Drame, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ky duket si një film klasik “B-film” me një përbindësh vrasës, por ndërsa minutat kalojnë, shikuesi kupton se është dëshmitar i një shfaqje krejtësisht ndryshe nga ç’pret dhe nuk largohet nga ekrani. “Vite më parë, gabimisht krijohet një përbindësh deti nga një grup shkencëtarësh. Tani kjo krijesë mutante, synon të shijojë një ditë të bukur me diell në lumin Han në Seul, por papritur fillon të sulmojë njerëzit dhe pasi ka mbjellë viktima të shumta, merr me vete një vajzën e quajtur Hyun-seo. Pavarësisht ndërhyrjes ushtarake amerikane, e cila përfundon të bëjë më shumë dëme sesa mirë, nga kush do të zgjidhet kjo fatkeqësi që të shpëtojë bota?” Shikoni filmin për me tepër!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...