W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Drug King (2018) | Aksion, Krim, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ngjarjet zhvillohen në Busan, në Korenë e Jugut gjatë viteve 1970. Li Dusani ndërton një perandori droge në Busan, teksa prokurori Kim Ingo përpiqet ta fusë në burg.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...