W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Domestics (2018) | Fantashkence, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në një botë post-apokaliptike njerëzit janë ndarë në banda të rrezikshme. Marku dhe Nina janë në sfidë me kohën për të kaluar në anën tjetër të shtetit në kërkim të sigurisë dhe duhet të punojnë bashkë dhe të kapërcejnë çdo pengesë që i detyron të prekin fundin në mënyrë që të mbijetojnë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 


Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.