W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Demonologist (2019) | Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Detektivi Damien Serif heton mbi një seri vrasjesh që cilat lidhen me një kult që po përpiqet të ringjalli katër mbretërit demonë të Ferrit. E shkuara e Damienit e përballë atë me ngjarje të dhunshme të cilat i zgjojnë forcat që e kthejnë në “Demonologun” e ri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.