W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Dawnseeker (2018) | Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ngjarja vendoset në vitin 2245, kur Dielli i Tokës rrezikon të shuajë krejt njerëzimin. 5 mercenarë udhëtojnë drejt një planeti të panjohur, në kërkim të një minerali të rrallë, që mund të zëvendësojë Diellin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.