W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Appearance (2018) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kur një murg gjendet i vdekur në një mënyrë të tmerrshme, Kisha dërgon Mateo Inkuizitorin, një burrë racional të shkencës, që të hetojë ‘shtrigën’ që akuzohet për krimin. Kur Mateo e gjen veten në anën e të akuzuarve kur dhe disa murgj të tjerë vdesin në mënyrë misterioze, ai duhet të mësojë se shkenca nuk mund të shpjegojë tmerret rreth tij, para se të manipulohet nga ligësia që ka pushtuar manastirin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.