W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Terminator: Dark Fate (2019) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Cilësia: FULL HD


Rreth filmit:

Një vajzë e përmirësuar teknologjikisht dhe Sara Konori duhet të ndalojnë një terminator të lëngshëm të përparuar, që të mos vrasë një vajzë të re, fati i së cilës është kritik për racën njerëzore.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.