W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Sweet Country (2017) | Aventure, Krim, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Australia e 1920, drejtësia vihet në pyetje, kur një aburgjen i moshuar vret një Britanik në vetëmbrojtje dhe më pas arratiset. Një kolonel i vihet në ndjekje për ta kapur. Dy mendësi që përplasen, cila do të fitojë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.

Comments are closed.