W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Sun Dogs (2017) | Drame, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një djalosh, i vendosur të bëhet një hero lufte, përfundon në një aventurë të gabuar me familjen dhe miken e tij Telli, i cila e drejton në realizimin më të pamundur të ëndrrës së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.