W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

A Star Is Born (2018) | Drame, Muzike, Romance | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.

One Response to “A Star Is Born (2018)”

  1. Bruno Otr
    29 November 2018 at 9:14 pm #

    Xheku ne fund vdiq apo jetuan te dy bashke te lumtur se nuk e kuptova fundin.Faleminderit!


Loading...