W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Sobibor (2018) | Drame, Histori, Lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

“Sobibor” është film i bazuar në historinë e kampit të përqendrimit Sobibor gjatë luftës së dytë botërore.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.