W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Smallfoot (2018) | Animuar, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Migo është një jeti miqësor i Himalajave, bota e të cilit tronditet kur zbulon diçka që nuk e dinte se ekzistonte: njeriun. Shumë shpejt ai përballet me dëbimin nga shtëpia, kur pjesa tjetër e fshatarëve nuk pranojnë të besojnë përrallën e tij fantastike. Duke shpresuar t’ua provojë se e kanë gabim, Migo fillon një udhëtim epik për të gjetur krijesën misterioze, njeriun…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...