W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Sinners and Saints (2010) | Aksion, Krim, Thriller | Viti: 2010


Rreth filmit:

Shon Rajli dhe detektivi Uill Genz, fillojnë të punojnë për një seri vrasjesh në qytet. Të dy kuptojnë se pas kësaj dhune, ka diçka shumë të keqe…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.